Vieš, že aj Ty máš
až 34 talentov?

Zisti, ktoré to sú. Zadaj svoju emailovú adresu a dostaneš návod,
ako darček a pozvánku do ŠTUDOVNE.

Ďakujeme za odoslanie e-mailu.
V krátkom čase obdržíte prvý návod.
Oops! E-mailová adresa nebola správne zadaná...

Tina Nekudová

Zakladateľka
Narodila som sa v Brne, ale už polovicu svojho života žijem v Bratislave. Som autorkou a líderkou projektu "S Tinou". Mám za sebou kariéru v spoločnostiach Deloitte a Microsoft, počas ktorej som mala možnosť zažiť manažérsku rolu aj technologicky orientovaný biznis. Dnes som profesionálnou mentorkou, konzultantkou, moderátorkou biznis podujatí a produkujem vlastný podcast "Talentcast s Tinou". U našich klientov sa zameriavam primárne na prácu s talentami, na ktorú využívam metodiku Gallup. Som oficiálne certifikovaná expertka metodiky Gallup, CliftonStrenghts34. Som mentorkou v rámci medzinárodnej organizácie Femme Palette a som lektorka v neziskovej organizácii Nexteria.

Zuzana Nekudová

Backoffice Representative
Zuzana v rámci projektu „S Tinou“ pracuje ako backoffice representative. Je zodpovedná najmä za produkciu a finálnu verziu "Talentcastu s Tinou", správa webových stránok. Zuzana študuje magisterské štúdium psychológie práce a vzdeláva sa aj v oblasti marketingových nástrojov

Ingrid Korytiaková

PR Coordinator
Ingrid je PR koordinátorkou projektu „S Tinou“. Stará sa o komunikáciu s médiami a koordináciu podujatí a projektov. Má skúsenosti s koordináciou projektov v Nexteria Lab, riadením študentskej neziskovej organizácie a vedením projektov v študentskej školskej rade. Zároveň študuje na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a Leadership Academy v Nexteria.sk.

Náš Pracovný Instagram

ZobraziŤ profil