Vieš, že aj Ty máš
až 34 talentov?

Zisti, ktoré to sú. Zadaj svoju emailovú adresu a dostaneš návod,
ako darček a pozvánku do ŠTUDOVNE.

Ďakujeme za odoslanie e-mailu.
V krátkom čase obdržíte prvý návod.
Oops! E-mailová adresa nebola správne zadaná...

Referencie:

Individuálny talentový výklad, Lucia Rechtorovičová, Product and Communication

Mentoring s Tinou mi pomohol lepsie pochopit svoje talenty, naucit sa s nimi pracovat, kedy a ktory zapnut a ako velmi. Dokonca som sa naucila niektore aj mat radsej-jeden z nich som totiz zo zaciatku vnimala skor ako problem nez talent 🙂 Vdaka nasmu mentoringu som si upravila pracovnu napln tak, aby som sa v nej so svojimi talentami citila lepsie. Ak sa hladate po pracovnej stranke, alebo si len potrebujete upratat vnimanie seba a dalsie karierne fungovanie, Gallup mentoring s Tinkou je super rozhodnutie 🙂
Lucia Rechtorovičová, Product and Communication, Growni

Skupinový talentový výklad, Ivana Hubcejová, Senior Tax Consultant

"Gallup test mi pomohol uvedomiť si, v čom presne spočívajú moje talenty, a takto čierne na bielom mi to doslova otvorilo oči. Následný výklad s Tinou mi priniesol veľmi detajlné pochopenie toho, ako můžem so svojimi talentmi ja sama pracovať, aby som z nich vyťažila maximum a zároveň to "neprepálila". Oceňujem, že Tina vždy posudzuje jednotlivé talenty konkrétneho človeka v ich vzájomných súvislostiach, a že mi preto vedela dať aj konkrétne odporúčania pre moju ďalšiu cestu."
Ivana Hubcejová, Senior Tax Consultant, Grant Thornton CZ

Skupinový talentový výklad, Emoke Benková, Učiteľka a koučka

Milá Tina🫶veľmi som sa tešila na skupinový výklad talentov. Zišla sa úžasná skupina, ako si mi sľúbila a tá energia, ktorá vychádzala z Teba a každej z nás podporila celé to dobrodružstvo cez naše talenty. Mne osobne čas strávený v skupine dalo nové uvedomenia, napríklad, že to proti čomu ma okolie naučili bojovať je môj najväčší talent. A že intuitívne som aj cítila ako mám ísť po svojej ceste. Teraz viem do hĺbky na čo sa mám sústrediť. Ďakujem a veľmi si želám, aby sa so svojimi talentmi a ich rozvíjaním sa najmä mladí ľudia stretli čo najskôr v živote. Ja som však skvelý príklad toho, že začat nikdy nie je neskoro😊
Skupinový talentový výklad, Emoke Benková, Učiteľka a koučka

Individuálny talentový výklad, Andrea Ungerová, Ex CEO Hošek Motor

Tina a Gallup jsou spojeni obrovske inspirativni energie a psychlogickeho know how. Vzdy vas posune o neuveritelny krok vpred. Zkusenosti a empatie z byznysu i osobniho zivota jsou nejcennejsi bohatstvi, ktere Tina v sobe skryva. Tak ji vidim z me vlastni zkusenosti a tesim se vzdy na dalsi spolupraci s ni.
Individuálny talentový výklad, Andrea Ungerová, Ex CEO Hošek Motor

Individuálny talentový výklad, Martin Uhnak, User Experience Designer

Spolupráca s Tinou pri hodnotení talentov pomocou Gallupu mi otvorila dvere k objavovaniu nových perspektív a odstraňovaniu nefunkčných vzorcov správania. Jej nevšedná empatia a starostlivosť mi zaručili, že som sa cítil pohodlne a slobodne vyjadriť svoje ambície a ciele. S plným presvedčením ju odporúčam každému, kto si želá efektívne a produktívne napredovať v živote aj v práci.
Martin Uhnak, Product designer and strategist

Individuálny talentový výklad, Patrik Haluška, Sales representative

Chcel som sa velmi posunut v kariere dalej ale nebol som si uplne isty ake atributy by mala predstavovat moja nova praca. Dopocul som sa o Tine a nevahal som hned som vyuzil jej sluzby ktore nelutujem. S Tinou sme komunikovali do obrovskej hlbky ktorym silnym strankam -talentom sa mam venovat a uprednostnovat ich. Bol som prekvapeny ako Tina pracuje s talentami a ako vedela predurcit moje smer aj bez blizsieho poznania sa. Som rad ze som kontaktoval Tinu a vrelo odporucam kazdemu.
Patrik Haluška, Sales representative

Individuálny talentový výklad, MUDr. Zuzana Dubovinská, Lekárka

Konzultácie s Tinou boli pre mňa prinosom, profesionálnym, aj ľudským. Som si oveľa viac vedomá svojich kvalít a tiež, naučila som sa, ako svoje talenty ovládať a využívať na dobré veci. Je skvelé zistiť, že aj niektoré talenty, ktoré ma zo začiatku nenadchli alebo som mala chuť ich vymeniť, su vo finále tie, ktoré mi môžu najviac pomáhať. Ďakujem Tina, bolo to presne to, čo som teraz potrebovala.
MUDr. Zuzana Dubovinská, Lekárka

Individuálny talentový výklad, Zuzana Šmahelová, Sales manažérka

Urobila som si online Gallup test a čakala som čo s tým 🤭 Vedela som, že o pár dní mi to dá celé lepší zmysel a tak aj bolo! Mám totiž rada, keď sa môžem obrátiť na profesionálov a tu nastupuje 🌟 Tina Nekudova! Tini ďakujem za to, že si ma sprevádzala výkladom mojich Gallup talentov a že si mi ukázala nové spôsoby ako ich rozvíjať nielen v biznis ale aj v osobnom živote. Tie 4 hodiny konzultacii boli plné aha momentov 🤩 Tak na nové perspektívy s mojim Gallup combom 🥂🤗
Zuzana Šmahelová, Sales manažérka, Sky group

Individuálny talentový výklad, Želmíra Bieliková, Regionálna riaditeľka

Vždy som túžila po tom vytvárať si svoju vlastnú budúcnosť. S radosťou som rozprávala o svojich víziách a premýšľala som, ako veci zmeniť a spraviť ich inak, ideálne lepšie. Snažila som sa svojim spolupracovníkom, kolegom a klientom vždy ukázať, aké nekonečné možnosti existujú. Pretože 𝐒𝐊𝐘 𝐈𝐒 𝐓𝐇𝐄 𝐋𝐈𝐌𝐈𝐓🌟 Vytýčila som si jasný cieľ a tvrdo som na ňom pracovala. Bolo pre mňa potešením, keď som bola zaneprázdnená a produktívna. 🎯 Okrem práce som si vyhľadávala spoločnosť a s radosťou som stretávala nových ľudí. Na každom stretnutí som sa snažila nájsť inšpiráciu a keď mi takto život fungoval, cítila som sa šťastná a tešila som sa z každej práce, ktorú som robila. 😊 A teraz konečne viem to svoje PREČO. Tak teda prečo? Môj život bol postavený na mojich TALENTOCH a teraz, vďaka úžasnej Tina Nekudova, som si to uvedomila – áno, toto som 𝐉𝐀! 💫 Každý z nás je jedinečný a to je na tomto svete nádherné. Ešte krajšie je, keď sa navzájom poznáme, tolerujeme a s úctou pristupujeme k sebe. ❤️
Želmíra Bieliková, Regionálna riaditeľka, Allianz

Individuálny talentový výklad, Margarita Fries, Marketingová konzultantka

Když jsem se rozhodla jít do Gallupu, měla jsem jasno, že to bude právě s Tinou. Nacházela jsem se v životní etapě, kdy jsem potřebovala zakotvit. Jako freelance dodavatel navrhuji a konzultuji značky a řídím projekty. Někdy to bývá určitým způsobem osamělý svět. Nečekala jsem žádné zázraky ani nic špatného. Byla jsem otevřená všemu. To, co se nám povedlo s Tinkou odkrýt, se mě velmi dotklo. Lidsky. Přímo srdce. Nikdy jsem neměla tak jasno, co si dám do sekce O MĚ. Povzbudilo mě to. Naladilo mě to. Líp se mi žije se sebou a mám jasno, jak na silné i slabé stránky. Jsem vděčná a natěšená, co mi exaktní znovuobjevení sebe přinese. Na výkladové hodiny jsem se vždy těšila a maximálně jsem si Tinky přístup k mému rozvoji užila. S čistým svědomím doporučuji.
Margarita Fries, Marketingová konzultantka, Freelancer

Individuálny talentový výklad, Jana Přidalová, Marketingová manažérka

Tinu jsem “objevila” na LinkedInu zrovna v době, kdy jsem absolvovala Gallup test. Vyhodnocení, které mi dorazilo, mi moc neřeklo, tak jsem se rozhodla, že Tinu oslovím na individuální výklad. Ač jsme se potkaly pouze na online konzultacích, tak Tinina energie, se kterou přistupuje k talentům, je fantastická a nakažlivá :) Výklad mi dal ukotvení, zvědomění si silných stránek a přijetí těch slabších. Ukázal mi, jak se svými talenty pracovat, rozvíjet je a díky tomu z nich dostat maximum. Tina navíc nejsilnější desítku talentů zasadila do kontextu pracovního i osobního života, díky čemuže se mi vyjasnily mnohé situace nebo mé vzorce chování. Pro mě osobně byl Gallup a Tinin výklad jedním z nejhodnotnějších "seberozvojů", které jsem kdy absolvovala.
Jana Přidalová, Marketingová manažérka, YD Capital

Skupinový výklad Gallup, Nikola Swaczynová, HR Manažérka a Koučka, Tomgast

S Tinku jsem měla možnost spolupracovat během minulého roku v rámci mentoringu, kde mi pomáhala s nastavením brandové strategie a podnikatelského plánu. Poté jsem u Tinky absolvovala Gallup skupinový výklad talentů. Musím říct, že celá spolupráce s Tinou byla naprosto úžasná. Tina je velmi pozitivní člověk s obrovským zápalem a komplexním pohledem na věc. Každé setkání s Tinou bylo velmi inspirující a motivující. Jsem nesmírně ráda, že jsem skupinový výklad talentů absolvovala. Tinčino nadšení vás vtáhne tak, že si své talenty, jak sama říká, opravdu zamilujete. Při každé příležitosti si své talenty uvědomuji a vědomě používám. Je to největší výhra v osobním rozvoji a poznání sebe sama. Už se nenutím do něčeho, co mi není přirozené.
Nikola Swaczynová, HR Manažérka a Koučka, Tomgast

Skupinový výklad Gallup, Linda Kubánek, Department Manager, Vacuumlabs

"Výklad s Tinou" mi veľmi otvoril oči o samej sebe. Otvorilo mi to dvere "ako lepšie komunikovať napríklad s ľudmi, ktorí majú úplne odlišné profily. Jednoznačne odporúčam každému, kto sa hľadá. Ja osobne som bola stratená veľmi. Tento výklad mi zapadá do celkovej puzzle skladačky, ktorú práve stavám a bol dôležitou časťou, bez ktorej by sa to nedalo postaviť.
Linda Kubánek, Department Manager, Vacuumlabs

Individuálny talentový výklad, Patrícia Makýšová, Energy Koučka

Tini, touto cestou sa ti chcem podakovat za to, ze si taka ambiciozna a snazis sa prinasat veci, ktore su ine, nove a tak osozne pre nas. Po skonceni nasich stretnuti vykladu gallup testu, som naozaj precitila, kazdy svoj talen. Aj ked paradoxne,ked som si test robila a dosli mi vysledky som tomu nejako nedokazala verit ako par otazkovy test moze odhalit ,,pravdu,,. Takze som nesmierne vdacna za tvoj talent komunikacie, pretoze si ma previedla každym jednym talentom nie len teoreticky ale aj prakticky ako sa konecne mozem o ne opriet a vyuzit ich nie len v praci ale aj v ostatnym mojich aktualnych zivotnych rolach. A naopak ako zapracovat na sebe ak mi nieco v ramci talentov chyba a obmedzuje pre moj rast a naplneny zivot. Cele stretnutie bolo príjemne, motivacne a cela starostlivost okolo toho su pre mna v dnesnej dobe rozhodujuce, komu sa opat zverim do ruk.
Patrícia Makýšová, Energy Koučka

Individuálny talentový výklad, Tomáš Krebs, Head of Talent Aquisition, Vacuum Group

S Tinou sa mi dlhodobo spolupracuje veľmi dobre. Na jednej strane mi dokáže otvoriť oči vo veciach, ktoré mi prirodzene unikajú, na strane druhej mi pomohla lepšie pochopiť samého seba cez moje talenty. A čo je podstatné, nie len ich spoznať, ale aj vedieť s nimi pracovať tak, aby sa môj život uberal uspešnejším a hlavne pre mna šťastnejším smerom.
Tomáš Krebs, Head of Talent Aquisition, Vacuum Group

Individuálny talentový výklad, Anna Veis, Lekárka

S Tinkou jsem se po absolvování testu domluvila na výklad jeho výsledku. Netušila jsem sice, co víc se na tom dá vymyslet, než jsem si přečetla ve svém vyhodnocení, ale chtěla jsem pro sebe udělat maximum a říkala si, že s Tinou to určitě bude stát za to. Ale že to bude taková pecka, to jsem netušila ani zdaleka! Tyto konzultace naprosto předčily má očekávání. Poznala jsem sama sebe, svoji sílu. A jsem přesvědčena, že ať mě v životě potká cokoliv, budu schopna to vyřešit. Mám ve svých rukou totiž konkrétní talenty a zcela praktický návod, jakým způsobem je vědomě využívat. Navíc Tinina neuvěřitelná orientace v celé problematice, její nadšení pro všechny mé talenty, kterým mě okamžitě “nakazila”, a v neposlední řadě precizní příprava (měla jsem pocit, že mě samotnou musela studovat minimálně 14 dní), mě utvrdily v tom, že jsem si nemohla vybrat lépe.Těžko bych na celém svém Gallup zážitku s Tinou hledala nějaká negativa. Snad jen to, že 4 hodiny utekly příliš rychle…
Anna Veis, Lekárka

Konzultácie k budovaniu značky a biznis stratégiám, Lucia Serugová, CEO Cappuccino Club

Tinu som oslovila pred približne rokom ohľadom spolupráce v rámci rozbehu firmy a tiež budovania členskej komunity pre ambiciózne ženy - Cappuccino Club a mojej osobnej značky Cappuccino Coach. Tina mi v rámci mentoringu a strategickej spolupráce pomohla začať budovať povedomie o značke na LinkedIne a s jej pomocou sa nám v krátkom čase podarilo pritiahnuť pozornosť vyše 300 nadšencov a členiek, vybudovať meno na trhu a prepojiť sa so strategickými partnermi. Jej profesionálny prístup, odborné know how a chuť predávať ďalej svoje skúsenosti v rámci mentoringu a lektorstva ma oslovilo natoľko, že som ju pozvala do našej komunity Cappuccino Club ako ambasádorku projektu. Spoluprácu s Tinou odporúčam najmä firmám a jednotlivocom, ktorí hľadajú cesty ako rásť a expandovať, budovať silné tímy a napĺňať svoj potenciál i obchodné ciele.
Lucia Serugová, CEO Cappuccino Club

Konzultácie k budovaniu značky na Linkedin, Michaela Birkusová, Výživová poradkyňa

S Gabikou sme vyladili môj profil na LinkedIn, naučila ma vnímať špecifiká tejto siete. Odpovedala na úplne každú moju otázku a sprevádzala ma na začiatku môjho LinkedIn života. Jej prístup je ľudský, priateľský, chápavý a zároveň vysoko profesionálny a efektívny. Už presne viem, ako idem pracovať s LinkedIn, čo a kedy postovať a na čo sa zamerať v mojom ďalšom smerovaní v rámci siete. Vrele doporučujem spoluprácu, ak hľadáte niekoho, kto s vami prejde všetky útroby siete, pomôže s nastavením, vyladením, úpravou profilu, ak sa rozbiehate na sieti, ak chcete cítiť istotu a vedieť, že to tu robíte správne. Teším sa, že som mohla s Gabikou pracovať a verím, že bude na mňa v LinkedIn svete pyšná a hrdá a budú sa jej moje príspevky páčiť :-)
Michaela Birkusová, Výživová poradkyňa

Individuální konzultace k budování značky, Martin Němeček, Investment Manager and Startup Scout

Za Tinou som prišiel s tým, že potrebujem poradiť v oblasti osobnej prezentácie. Spoločné sessions boli od začiatku vedené veľmi štruktúrovane. Nepustili sme sa po hlave hneď do nejakých veľkých projektov. Som nesmierne rád, že sme začali spoločne budovať pevné základy počas ktorých som aj ja sám zistil, čo za človeka som a čo sú moje silné a slabé stránky. Na týchto pevných základoch dokážem teraz stavať ďalej v pracovných ale aj osobných aktivitách. Dnes s istotou môžem povedať že čas ktorý sme spolu strávili mal zmysel a stál za to. Vďaka Tina.
Martin Němeček, Investment Manager and Startup Scout, Chop Chop Ventures, Katalyst

Skupinový workshop k tématu Time Management, Denisa Karabová, Predsedníčka Európskeho Dialógu

Tinka nás pred časom prišla odškoliť o správnom time managemente, ktorý je kľúčovým pre efektívne plnenie našich pracovných úloh. Jej workshop pre naše medzinárodné publikum v angličtine mal medzi všetkými účastníkmi nesmierny úspech. Nešlo len o skvelé informácie, rady a tipy, ktoré nám poskytla, ale aj o jej priateľský a profesionálny prístup. Neskutočne dobre pracuje s publikom a udrží pozornosť každého diváka. Môžem odporúčať všetkými desiatimi!
Denisa Karabová, Predsedníčka Európskeho Dialógu

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji, Dominika Regéciová, Researcher, Avast

Mentoring s Tinou pro mě byl úžasnou zkušeností. Na každou konzultaci jsem se nesmírně těšila. Tina je velmi optimisticky naladěný člověk plný energie a odhodlání, které dokáže v neuvěřitelné míře předávat ostatním. Zároveň mi Tina v mnohém velmi pomohla. Obrovským způsobem mě posunula a pomohla mi ujasnit si, co mě v životě motivuje a žene dál a co mě naopak brzdí. Pomohla mi nastartovat budování osobní značky jak na sociálních sítích, tak v off-line světě a rovněž mi pomohla překonat prvotní obavy sdílet o sobě víc navenek. Řešily jsme také prezentování, které je důležitou součástí mé práce a připravila mě na mé budoucí přednášky ať již v práci, tak na vysoké škole. Vřele mentoring s Tinou doporučuji každému, kdo na sobě chce pracovat.
Dominika Regéciová, Researcher, Avast

Individuální konzultace ke Gallup, Elena Bročková, freelancerka

Mentoring s Tinou mi veľmi pomohol pri rozvíjaní môjho potenciálu a hľadaní odpovedí na to, ako využiť moje talenty a ich silné i slabé stránky. Vďaka Tine som zažila veľa AHA momentov a zároveň som pochopila, čo znamenajú moje talenty v rámci metodiky GALLUP. Mentoring s Tinou odporúčam každému. Tina je štruktúrovaná, otvorená, úprimná a zodpovedná mentorka. Každá hodina s ňou bola pre mňa najlepšie investovaným časom do môjho osobného rozvoja. Vďaka mentoringu som získala istotu, že dnes idem správnou kariérnou cestou.
Elena Bročková, komunikačná špecialistka, freelancerka

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji, Jan Drozd, Finanční Ředitel

S Tinou jsem absolvoval osobní mentoring. Spolupráce s ní mě velmi bavila. Po dlouhé době jsem měl pocit, že spolupracuji s člověkem, který dokáže vystihnout přesně to, co je důležité a podstatné pro můj další posun a rozvoj. Také po lidské stránce velice oceňuji její přístup a možnost s ní otevřeně mluvit o velmi niterných věcech. Velmi strukturovaně mi pomohla si utřídit důležité a podstatné a věci a vyjasnit si mé silné a slabé stránky včetně potenciálů, které by stálo za to rozvíjet. V neposlední řadě jsem si s ní také uvědomil slabší stránky, se kterými je potřeba velmi citlivě pracovat. V některých tématech mi dokázala poskytnout i kontakt na odborníka, specialistu pro danou oblast. V těžkých, krizových momentech mi dokázala poskytnout podporu a toho si velmi cením.
Jan Drozd, Finanční Ředitel

Individuální konzultace k osobní rozvoji a byznys strategii, Milena Pastirčáková, Korporátní Profesionální Koučka

Vedela som, že svoju prácu robím kvalitne ale dlho som sa točila v začarovanom kruhu a nevedela som sa posunúť ďalej. A práve vtedy mi do cesty prišla Tina. A od vtedy sa začala poriadna jazda. Od prvého stretnutia som cítila, že naše sedenia budú mať veľkú silu. Ponorili sme sa do hĺbky toho, čo som potrebovala vyriešiť, ukázala mi postup a smer ako pokračovať ďalej. Tina je človek na správnom mieste. Je to mentor s veľkým srdcom, s ktorým vyletíte až ku hviezdam. Je nápomocná vždy keď to človek potrebuje. Niekedy je super nájsť si človeka, ktorý Vám ukáže iný uhol pohľadu a hlavne je profesionál vo svojom obore. A to si veľmi cením. Tina, ďakujem za všetko.
Milena Pastirčáková, Korporátní Profesionální Koučka

Individuální konzultace ke kariérnímu růstu, Barbara Kačániová, Senior špecialista projektov zákazníckej skúsenosti O2

Pri hľadaní nových pracovných príležitostí som si dala za cieľ byť naozaj dobre pripravená na pohovory, mať profesionálne spravený životopis a hlavne vedieť sa predať. K tomu neodmysliteľne patrí poznať hlavne svoje silné stránky a taktiež aj tie slabé. Mentoring s Tinou presiahol všetky moje očakávania a je to naozaj obohacujúca skúsenosť. Vďaka rôznym metódam a úlohám sme dokázali identifikovať moje silné stránky, o ktorých som dovtedy ani len netušila. Následne sme vedeli jednoduchšie určiť sféry, v ktorých by som so svojimi schopnosťami a vedomosťami mohla byť úspešným kandidátom. Tina mi priniesla úplne nový pohľad na celý balík mojich schopností a vďaka tomu som sa vedela komplexnejšie pozrieť na trh práce a trúfla som si poslať životopis aj na role, ktoré by som dovtedy určite pri hľadaní preskočila. Som nesmierne vďačná za túto skúsenosť, je to jedna z investícií, ktoré sa určite nestratia a môžem z našich stretnutí ešte dlho čerpať. Odporúčam každému, kto hľadá nové zamestnanie, alebo sa chce v tom svojom ďalej osobnostne rozvíjať, alebo vlastne hocikomu, kto si chce rozšíriť obzory o svojich schopnostiach a cieľoch.
Barbara Kačániová, Senior špecialista projektov zákazníckej skúsenosti O2

Individuální konzultace ke kariérnímu růstu, Matej Poláš, Produktový Dizajnér

Potreboval som zistit ci karierna cesta, po ktorej idem je pre mna ta spravna. Trefne otazky mi pomohli dozvediet sa o sebe viac ako som cakal a dnes uz viem odpoved. Objavil som novy uhol pohladu na viacero problemov v mojej kariere aj zivote a aj vdaka tomu mozem dalej napredovat s lepsim a premyslenejsim planom. Pomohla mi tiez nakopnut osobnu znacku a odovdzala cenne knowhow. Navyse Tina je vzdy vesela a pozitivne naladena, co je nesmierne chytlave. Tina dakujem ti za spolupracu :)
Matej Poláš, Produktový Dizajnér

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji, Kristina Magyarová, Produktový Manažer

Mentoring s Tinou mi veľmi pomohol pri hľadaní môjho potenciálu. Pri spoločnom zostavovaní SWOT analýzy som si uvedomila svoje silné stránky aj oblasti, v ktorých potrebujem ešte zabrať. Zároveň sme sa pozreli aj na moju aktuálnu pracovnú situáciu, v ktorej sa nachádzam a zhodnotili aké mám možnosti. Tina mi pripravila aj akčný plán, takže celá analýza má aj praktický zmysel a presne viem, čo majú byť moje ďalšie kroky. SWOTka je super nástroj a spolu s Tinou sme pekne zosumarizovali, kto vlastne som po pracovnej stránke, čo mi dodalo viac odvahy a dôvery v samú seba. Navyše som si s Tinou sadla aj po ľudskej stránke, dokázala vytvoriť super atmosféru a všetky sedenia tak boli veľmi príjemne stráveným časom.
Kristina Magyarová, Produktový manažer, Habitable

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji, budování značky, a prezentačním dovednostem, Marina Popjaková, Global Sales Program Manager, ESET

Keď som sa rozhodla vyskúšať mentoring, tušila som, že mi to môže pomôcť; 6-mesačný mentoring s Tinou mi ale ukázal, až ako rýchlo sa môžem rozvíjať a posunúť vďaka správnej ‚guidance‘. Tina mi pomohla pokryť všetky neistoty, ktorým som čelila v novej pracovnej pozícii, alebo ktoré som sa dlhodobo snažila podchytiť. Aj keď som si myslela, že som sa svojmu rozvoju venovala aj dovtedy, až rozhovory s Tinou mi ukázali, aké nápomocné je mať „sparring partnera“, ktorý mi pomôže položiť si správne otázky a zamyslieť sa nad sebou hlbšie, ako by som to dokázala sama. Okrem takéhoto seba-objavenia zároveň Tina vždy poskytla aj radu alebo návody, ktoré som vedela priamo aplikovať v reálnych situáciách a tým sa rozvíjať v oblastiach, v ktorých som sa chcela zlepšiť. Na naše rozhovory som sa vždy tešila, vracala som sa k nim skoro na dennej báze a dodnes využívam rady, ktoré mi dala, či už ohľadom asertívnej komunikácie, prezentácií alebo osobnej SWOT. Tina je veľký profesionál a inšpiratívna žena, ktorá šíri veľkú energiu a motiváciu – ďakujem Ti za túto skvelú skúsenosť, Tina!
Marina Popjakova, ESET

Skupinový workshop k prezentačním dovednostem, Jana Škanderová, Account Manager, Nestle Nespresso

Viac takých žien ako si ty na tomto svete by bolo treba.Dodávaš odvahu, podvihuješ sebavedomie, máš cielené prednášky. Všetko je v nich do detailu premyslené. Tvoje vystupovanie /pre mňa zatial iba na kamere/ je úžasné, určite je tak aj v reálnom živote. Kurz, ktorý som s tebou absolvovala, mi bol prínosom. Dostala som iný pohľad na prezentovanie, na každú moju schôdzku sa pripravujem tvojim štýlom, a snažím sa odstrániť zlé návyky, ktoré som počas života nadobudla. Mala som stretnutie s jedným klientom, odkedy sme mali kurz,a musím povedať, že som bola vo väčšej pohotovosti, s čistou hlavou, rýchlou argumentáciou, a to vďaka Tebe. Kurz bol cielený, zaujímavo robený, a skvelé bolo na ňom, že sme mohli odprezentovať naše práce pred cudzími ľudmi. Veľmi si vážim, že som kurz mohla s tebou absolvovať, a budem sa tešíť na ďalšie zaujímavé projekty.
Jana Škanderová, Account Manager, Nestlé Nespresso

Individuální konzultace k byznys strategiím, Jan Zikmunda, Investor a finanční konzultant

Na mentoringu od Tiny oceňuji osobní přístup, naslouchání klientovi a flexibilitu. Dokáže se velmi rychle zorientovat v businessu klienta a doporučit několik věcí, které se dají docela rychle a jednoduše zlepšit. Každý podnikatel nebo manažer má své slabší stránky a Tina dokáže klientovi hodně pomoci v tom, aby je vylepšil. Osobně mi vyhovuje i její povaha a pozitivní přístup k práci. Řekne upřímně svůj názor a návrhy na zlepšení, ale zároveň Vás nebude o ničem poučovat.
Jan Zikmunda, Investor a finanční konzultant, Kerberos Invest

Individuální konzultace ke kariérnímu růstu, Lukáš Anděl, UX špecialista a konzultant

Tina pre mňa predstavuje prototyp ženy, v ktorom sa pod krehkým vzhľadom nachádza silná a skúsená osobnosť. Vyzná sa v luďoch a vie vždy klásť tie správne otázky. Môj mentoring vzhľadom na ciele, ktoré som mal bol náročný, no zároveň bol jasný a štruktúrovaný. Každý krok mal svoj zmysel. Výsledkom bol plán ako ďalej a ten fungoval. Bolo to veľmi oslobodzujúce.
Lukáš Anděl, UX špecialista a konzultant

Individuální konzultace k budování značky a prezentačním dovednostem, Katarína Bučeková, Hairstylist

Cítila som že svoju prácu robím kvalitne, túžila som však aj po peknej prezentácii na jednej zo sociálnych sietí a tu vznikal problém….. Tina sa stala pre mna veľkou inšpiráciou a práve ona mi pomohla s mojim veľkým problémom, s komunikáciou. Tina mi ukázala smer, Tina mi pomohla objaviť samu seba, Tina ma naučila spomaliť, ale predovšetkým sa spoločne zamyslieť… Mentoring s Tinou sa stal pre mňa hodnotou a investíciou do svojho chrámu, ktorú mi nikto nikdy nevezme.
Katarína Bučeková, Hairstylist

Skupinový workshop na prezentační dovednosti, Juraj Rosa, CEO and Founder @ Habitable

Tina pre mňa a celý náš tím dodala školenie “Staň se dobrým řečníkem”. Skladalo sa z úvodných dvoch hodín teórie a nasledujúcich niekoľkých hodín individuálnej a tímovej práce, kde sme si prezentovanie trénovali, skúšali a navzájom hodnotili. Školenie od Tiny je postavené prakticky, zrozumiteľne a človek z neho odchádza s konkrétnym akčným plánom, čo zmeniť, ako sa zlepšiť, a v čom pokračovať. Tina je dynamická, energická a pozitívna. Školenie má jasnú štruktúru a hodnotu.
Juraj Rosa, CEO and Founder, Habitable

Individuální konzultace ke kariérnímu růstu, Markéta Wranová, Senior Consultant

Mentoring s Tinou je jako vstup do vlastního já s průvodcem. Všichni sice tušíme, co v nás je, ale často to neumíme prodat. A od toho je tady Tina! Pomůže vám identifikovat vaši jedinečnost, ty silné stránky, které na trhu mají opravdovou hodnotu a slabé stránky, na kterých když zapracujete, otevře se vám další obrovské pole působnosti. Je to cesta k odemčení vlastního potenciálu, která je k nezaplacení. Moc děkuju za profesionální provedení mým vlastním já. :)
Markéta Wranová, Senior Consultant, Synpulse

Individuální konzultace ke kariérnímu růstu, Natália Chabrečková, Studentka vysoké školy

Tinke veľmi ďakujem za super 4 týždne, kedy som s ňou mohla stráviť online mentoring. Je to skvelá, otvorená osoba s veľmi príjemným vystupovaním, ktorá mi pomohla viac nahliadnuť do môjho osobného vnútra. Predtým ako sme sa spoznali som sa vnímala ako taký chaos ale po rozhovoroch s ňou, som mala šancu viac sa spoznať a tým pádom sa teraz aj lepšie vnímať. Ako mentorku by som ju odporučila všetkymi desiatimi, verím že s ňou budem v kontakte aj v budúcnosti :)
Natália Chabrečková, studentka

Skupinový workshop k osobnímu rozvoji, Tibor Koleják, Generální ředitel, Microsoft Kazachstán

Tréning “Osobná SWOTka” od Tiny Nekudovej je rozvojový nástroj, ktorý vrelo odporúčam hocikomu, bez ohľadu na to, či je to vrcholový manažér, učiteľ na strednej skole alebo projektový vedúci na stavbe. Siahnuť po ňom rozhodne môžu korporácie, menšie firmy, rovnako ako jednotlivci snažiaci sa nájsť novú cestu, či nový prístup pre seba alebo svojich zamestnancov. Pozrieť sa do svojho vnútra a pochopiť, kde sú moje sily, slabiny, kde sa môžem rozvíjať, kde mám príležitosť, a čo vlastne chcem a ako to všetko spojiť sa zdá byť veľká téma. No nie je to zložité, pokiaľ sa do toho vnesie štruktúra a pozitívna energia. A toto všetko sme s mojim tímom v kazašskej Alma Ate dostali. Workshop plný dobrej energie, jasne vysvetlenie témy, špecifické príklady zo života, možnosť klásť otázky a dostávať jasné odpovede. Týmto všetkým Tina so svojou prednáškou prispela do nášho profesionálneho rozvoja. Ešte raz ďakujeme!
Tibor Koleják, Generální ředitel, Microsoft Kazachstán

Přednáška k vztahům v byznysu, mezi ženami a muži, Dalila Harouadi, Conference Program & International Partnership Manager

Když jsem pozvala Tinu na Konferenci Projektového řízení “Connecting the dots” (září 2020 v Praze), měla jsem to přesvědčení, že Tina dokáže mluvit o komunikaci mezi ženami a muži v profesionálním prostředí, o předsudcích, které parazitují komunikaci a jak se jich zbavit. Osobní přesvědčení nestačí; potřebovala jsem potvrzení mé intuici. Zúčastnila jsem se její přednášky, sledovala jsem reakce účastníků a počkala na zpětné vazby. Moje intuice byla správná! Tina dokázala upoutat pozornost nejen žen ale i mužů. Uvědomili si, že najednou vidí v pracovních vztazích muži/ženy to, co bylo evidentní, a přitom bránilo k nastavení efektivní spolupráce. Tině dekuji za přednášku.
Dalila Harouadi, Conference Program & International Partnership Manager, Chamber of Project Managers KPM – Komora Projektových Manažerů

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji a byznys strategiím, Katarína Potúčková, Profesionální Koučka

"Ako koučka aktívne rozvíjam nielen svoje koučovacie a osobnostné zručnosti, ale aj tie obchodné. Premýšľala som na začiatku roka, s kým sa do mojich obchodných zručností pustím. Kto by mi vyhovoval, ladil s mojou energiou, hodnotami a učiť ma byť ženou v biznise. Oslovila som Tinku a neľutujem. Ďakujem za ňu každý týždeň. Pre mňa je to výborná mentorka, ktorá sa o mňa úprimne zaujíma, má úžasnú ženskú energiu, šarm, ľudský prístup, a svoje rady a úlohy mi pripravuje na mieru. Veľmi odporúčam."
Katarína Potůčková, Profesionální koučka

Skupinový workshop k prezentačním dovednostem, Dominika Gyárfásová, Employer Branding and Social Media Specialist

Zatiaľ som mala príležitosť zúčastniť sa troch workshopov s Tinou a žiaden z nich nesklamal. Baví ma, že samotná "prednášková" časť vždy zahŕňa aj príklady zo života, a tak si v tom človek lahšie nájde to svoje. Záverečná diskusia poskytne priestor na vyzdvihnutie vlastných skúseností či otázok a štýl, ktorým to Tina celé vedie, navodzuje pocit, že žiadna otázka nie je nevítaná. Zároveň musím dodať, že na Livestream-y s Tinou si pravidelne nastavujem pripomienku, pretože z týchto uvoľnených rozhovorov s naozaj zaujímavými (známymi i menej známymi) ľuďmi, som si už čo-to vzala do života.
Dominika Gyárfásová, Deloitte

Individuální konzultace k osobnímu rozvoji, Gabriela Klobásová, Manager of Plant Technology

Díky mentoringu s Tinkou jsem hned po prvních pár hodinách cítila pokroky ve zvládání situací, které pro mě dříve byly problematické. Tinka je velmi pozitivní a příjemný člověk, který ve mě dokázal vzbudit naprostou důvěru a klid. I přes úplné rozebrání mojí osobnosti odcházím z každé hodiny pozitivně naladěná, plná elánu a radosti z dalších pokroků. Tinka umí velmi elegantně položit ty správné otázky, které vedou k upřímnému zamyšlení a k výborným výsledkům. Jednotlivé výzvy, které jsme si na začátku určily, umí teoreticky vysvětlit a prakticky ukázat na konkrétních příkladech, což mi velmi pomáhá danou problematiku lépe chápat a snadno se k ní vracet. Děkuji!
Gabriela Klobásová, Startup v oblasti zemědělství