Bezplatné Materiály

Nájdeš tu materiály na stiahnutie s unikátnym obsahom o talentoch, seba rozvoji a zaujímavostiach z firemného prostredia.
NOVINKA
4 KATEGÓRIE TALENTOV, ktoré má každý jeden z nás

Na prvý pohľad vám niektoré z nich nič nehovoria, na ten druhý už možno čo to tušíte :) Poďme si ich teda vysvetliť (a vy skúste popri čítaní porozmýšľať), v ktorej sa vidíte najviac.

NOVINKA
Introvert vs Extrovert

Považuješ sa za INTROVERTA alebo EXTROVERTA? V tomto článku Ti dokážem, že zaraďovať sa do dvoch skupín je prežitok.

NOVINKA
Heal. Learn. Grow. Love.

Začiatok roka sa vždy vyznačuje určitým typom tlaku. Mali by sme zlepšiť to, čo nefungovalo rok predtým. Mali by sme zmeniť to, čo nebolo dobré rok predtým. Mali by sme začať lepšie... Mali by sme...

NOVINKA
Talentové princípy

Mnohokrát sa snažíme prisúdiť talentom niečo, čo im nepatrí, a očakávame od nich niečo, čo nemôžu splniť. Preto si prečítajte päť základných princípov talentov, na ktoré by sme nemali, pri práci s talentami, zabúdať. Sú postavené na rešpekte a láske, k sebe, aj druhým.

27.10.2023
NOVINKA
Čo tie slabé stránky?

Žijeme v spoločnosti, pre ktorú je prirodzené kritizovať samých seba. Je pre nás ľahké zamerať sa na to, v čom nie sme dobrí. Zameriavame sa na oblasti, ktoré nám chýbajú, na zručnosti, ktoré nám chýbajú, alebo na informácie, ktoré sme nesprávne pochopili. Ani jedno nie je správne. Na úroveň dokonalosti sa môžeme dostať len v oblastiach, v ktorých máme TALENT.

NOVINKA
5 Kĺúčov k talentom

Existuje 5 jednoduchých kľúčov, ktoré nám otvoria základné pochopenie našich talentov. Ak si úprimne začneme odpovedať na tieto zdanlivo jednoduché otázky, v odpovediach začneme objavovať svoje talenty, teda to, v čom sme prirodzene dobrí. Čím konkrétnejšie dokážeme odpovedať, tým bližšie sme k našim konkrétnym talentom.

NOVINKA
Objav svoje talenty s Tinou

Toto je základný materiál, ktorý Ti pomôže zorientovať sa, vysvetlí Ti, čo môžeš očakávať a zodpovie Ti na Tvoje prvotné otázky. Začni svoj rozvoj práve s týmto materiálom a vydaj sa na cestu objavovania svojich talentov.